Eesti English Suomi Français Русский
Otsi
 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
cvvzxvzdxcvzdfcxv
 Ristna tuletorn

Hiiumaa

Reigi kirik

Uudised

02/09/2013 22:05  Ameerika telekanal tuleb homme reportaaži ja filmi tegema tornist jms.
Sain just telefonikõne.Küsiti inglise keeles mister Alliksood.Arvasin et mingi petukõne nagu neid vahel tuleb ja pidin kõne katkestama aga siis sain siiski niipalju oma viletsa inglise keelega et räägiti Eiffeli tornist.Enne kui ma jõudsin vahele õelda et ma eriti keelt ei oska jõuti üsna pikk jutt maha rääkida.
Siis prooviti saksa ja prantsuse keelega õnne aga siis ütlesin vene keeles midagi ja kohe mindi vene keelele üle.Seda siiski enamvähem tonkan.Siis ütlesidki et asuvad leedus ja küsisid kuidas Hiiumaale saab,lennuki või laevaga.Kuidas laevale saada jne.Et nemad on USA-st ja kas ma olen nõus nende filmis osalema.
Ju homme õhtul näeb siis mis loomad nad on.On käidud küll venemaalt ja euroopa TV-st kümneid ja kümneid kordi aga ameerika omad on küll esmakordselt.
See mees seletas veel midagi mingist konkursist või võistlusest aga see oli minu vene keele jaoks liiga spetsiifiline jutt.
Helistasid täna mitu korda ja lõpuks ei jõudnudki praamile.Aga tulevad homme hommikul ja jäävad ligi nädalaks siia.
Nad olid muidugi ülimalt imestunud et interneti teel saab laevapiletid osta.Andis seletada kuidas seda teha täpselt.
Aga kohale nad jõudsid.Olid siin mitu päeva.Hommikupoole olin mina tööl ja nad tutvusid Hiiumaa vaatamisväärsustega.Õhtupoole siis filmisime.

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Koduleht Elitec'st