Eesti English Suomi Français Русский
Otsi
 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
cvvzxvzdxcvzdfcxv
 Ristna tuletorn

Hiiumaa

Reigi kirik

Uudised

17/09/2010 21:35  Hiiumaa Eiffeli energia

Uskumatu lugu

 Paar nädalat tagasi käis siin eesti tuntumaid veesoonte ja energiaväljade uurijaid geobioloog Rein Ahven koos abilistega.Ta tegi aerofotode,kohapealsete mõõdistuste jms uuringutega kindlaks et torn on ehitatud juhuslikult ideaalsele kohale.Peaegu millimeetrise täpsusega mingite jõujoonte ruudustiku keskele mis pidid tervet maakera katma.Ma muidugi pidasin aru tükk aega kuhu torn teha aga lõpuks tegin sinna kus ta on.
Nüüd tuleb välja et tänu kõigele sellele ja püramiidsele kujule kiirgab ta välja positiivse energia voogusid ja samas püüab mingit kosmilist energiat mis aitab teda püsti hoida ja inimestel üle maailma teda üles leida ilma mingite juhistetta.Samuti seletaks see mingil määral seda miks turistide vool ei vaibu sest ausalt õelda ei saa ma aru milles torni fenomen seisneb sest tegu on ju lihtsalt tavalise torniga .Olen selle üle palju mõtisklenud ja paljude käest küsinud aga rahuldavat vastust ei ole saanud kusagilt.
Arusaadav et esimesel aastal oli tegu konfliktiga ja mingil määral ka eelmisel aastal aga kuidagi ei ole võimalik seletada selleaastast inimeste huvi sest nüüd ju mingit  ragistamist vallaga ei toimi,kõik on seaduslik.Olen ju keeldunud suvel kõigist meediakanalite ettepanekutest  sest   vähimagi reklaami puhul võiks tõesti olukord kontrolli alt väljuda.Nüüd muidugi on teine asi sest suveturistide liikumine on läbi ja käivad ainult üksikud pensionäride ja välismaalaste grupid.
Näiteks 21 augustil oli kindlasti ülekaalukas külastajate rekord kolme aasta jooksul.Ma ei julge siin täpset arvu välja käia aga 10 tunni jooksul oli peaaegu kogu aeg  30-50 inimest kohal kes pidevalt vahetusid muidugi. Hoolimatta isegi aegajalt kimbutavatest paduvihmahoogudest.
Kuna mu vana ema kaebab pidevalt unetuse ja valu ja raskuse üle rinna all siis kasutasin juhust ja rääkisin sellest ka  Reinule sest vahel olen kuulnud et kui voodi on veesoone peal siis pidavat esinema sellist probleemi.
Nad olid lahkesti nõus.Kuigi mina isiklikult siiani pidasin sellist asja müstikaks siis mõne aja mõõdudes olin sunnitud oma tõekspidamisi muutma.
Nimelt ema magamistoas rääkis ta pärast lühiajalist seal viibimist väga täpselt ema vaevustest,kusjuures tal ei olnud kuidagi võimalik seda teada ja et seda pidi põhjustama voodi kohal olevast negatiivse energia kogum .
Pärast pooletunnist minule mõistetamatuid liigutusi kontrollis ta naine pendiga üle ja leidis kõik korras olevat.
Nüüd ma ei teagi kas sellest aga ema saab nüüd rahulikult magada.


Teise imeliku kokkulangevusena on minu vastavakirjaline puuskulptuur Hallo kosmos hallo maa,palun ühendust, mis valmis ammu enne kosmoseenergia spetsialistide tulekutSellega seoses on veel pikk uurimustöö ees aga võibolla ongi tornil tänu püramiidsele kujule ja asukohale mingi tervendav mõju.  On ju mitmed mitmed inimesed seda väitnud ja mitmei kordi tagasi käinud.Ja kõige parem koht on just pendelkiik.
Olen ise seal istudes kümneid kordi meelerahu tagasi saanud.Kui vahel und ei tule siis seal on ainuke koht kus magama jään,muidugi suvel. 
 


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Koduleht Elitec'st